Włochy w sercu Poznania?! – czyli prawdziwie włoskie lody Giovanni Volpe.

Kończąc plebiscyt „Ogródek Wiosny 2018” podsumujemy wyniki głosowania, w którym tak licznie braliście udział. Lista zwycięskich restauracji i barów już jest, a kurierzy właśnie rozpoczęli rozwozić nagrody dla tych, którzy wysłali na naszą redakcyjną skrzynkę najciekawsze wiadomości. Jednak również dzięki Wam wpadliśmy na kolejny adres nie do pominięcia na mapie Poznania. Wielu z Was wysyłajc do nas sms-y sugerowało, że warto odwiedzić właśnie to miejsce z naszym mikrofonem. A o kim mowa? 

Rzecz jasna, jako, że wiosna już zagościła w Poznaniu na dobre, a wraz z nią coraz wyższa temperatura opwiemy o miejscy, w którym najprzyjemniej jest usiąść i ochłodzić swoje podniebienia. Mowa o wyjątkowym miejscu jakim jest Giovanni Volpe przy Głogowskiej 47A.

JUŻ W PONIEDZIAŁEK POSŁUCHAJCIE AUDYCJI PROSTO Z NAJLEPSZEJ LODZIARNI W POZNANIU (godz. 15:00) 

Wyjątkowa lodziarnia bazująca na naturze i własnych pomysłach na lody. Pomysł jak tradycja nakazuje rzecz jasna pochodzi z Włoch. Giovanni Volpe specjalizuje się w produkcji najlepszych lodów włoskich w cały Poznaniu. Sami bylismy zaskoczeni ilością wiadomości, które do nas wysyłaliście, ponieważ wiemy jak duża jest konkurencja wśród tego typu miejsc. Jak widać Giovanni Volpe przypadło Wam do gustu!

 – „Fajny wiosenny weekend – jedziemy sobie na rowerach jak co tydzień z dziećmi rowerami i tylko czekaliśmy na letnio-słoneczne 😛 otwarcie Giovanni. To takie miejsce gdzie faktycznie czuć oryginalny smak lodów prosto z Włoch. Polecam każdemu, a jak zobaczyłem, że jest u Was w radio głosowanie na takie miejsca grzechem byłoby gdybym nie napisał. Miła obsługa, dzieci uśmiechnięta, rodzicie zmrożeni smakiem i temperaturą xD” – napisał Bartek Kozyra na naszą redakcyjną skrzynkę.

– „Często opowiadacie na antenie o restauracjach i w ogóle ale jest wiosna i warto byłoby powiedzieć o mniejszych miejscach ale jakże wielkich jakością i smakiem. Zawsze chodzimy z chłopakiem do takiej lodziarni przy rynku, która się nazywa Giovani Volpe i za każdym razem jak tam jesteśmy coraz bardziej nam smakuje. Hitem są Kolorowe wafelki dodające kolorytu całemu deserowi. Napiszcie o nich, bo robią dobrą robotę i dają radę, a może dzięki Wam więcej osób się o tym dowie.” dała nam znać Agata P.

AGACIE I BARTKOWI WYSYŁAMY NAGRODY: bilety na premierę spektaklu FootLoose w Teatrze Muzycznym w Poznaniu! 😉

Giovanni nie zamyka się również na organizację rozmaitych evenetów, urodzin, kameralnych spotkań w swoim klimatycznym lokalu przy ul. Głogowskiej 47A. Również najmłodsi znajdą coś dla siebie, ponieważ istnieje możliwość zorganizowana prelekcji o procesie powstawania najsmaczniejszych i najbardziej znanych lodów w Poznaniu.

Nie pozostajemy więc bierni na Wasze maile i sms-y i meldujemy się przy Gołębiej 3. Posłuchajcie koniecznie audycji już w najbliższy piątek o tym wyjątkowym miejscu i oczywiście bierzcie udział w konkursie, który właśnie ogłaszamy!

ZA NAJCIEKAWSZY SLOGAN ZAPRASZAJĄCY NA LODY GO GIOVANNI VOLPE W POZNANIU WYSYŁAMY DO WAS VOUCHERY VIP NA EKSTREMALNY ZJAZD TYROLKĄ NAD JEZIOREM MALTA. SPIESZCIE SIĘ ! NA WASZE WIADOMOŚCI CZEKAMY DO 25 KWIETNIA.

  • redakcja@extrapoznan.pl
  • 792-652-767

red. Ewa Małachowska | e.malachowska@extrapoznan.pl

Skomentuj!
Znajdziesz nas wszędzie!