Sprawdzony stomatolog. Czyli słów kilka o Enel-Med

Artykuł sponsorowany

Z pewnością każdemu i każdej z nas zdarzyło się pilnie szukać stomatologa, który jest przede wszystkim sprawdzony i bezpieczny. Aktualnie nie brak na rynku mnóstwa ofert zabiegów, szyldów zapraszających na wizyty i możliwości wyboru spośród wielu dostępnych nam opcji. Gdzie jednak jest bezpiecznie, dobrze i tanio? Sprawdziliśmy to i trafiliśmy do Enel-Med w Poznaniu!

Enel-Med to sporych rozmiarów klinika posiadająca wiele oddziałów w całym kraju. Zajmuje się nie tylko leczeniem uzębienia, ale to o uzębieniu dziś będzie mowa. Pierwszą ważną zaletą jest tutaj indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu. Nad stanem naszych zębów czuwają wykwalifikowani lekarze przykładający swoją uwagę nawet do najmniejszych detali związanych z naszym zdrowiem. Rzeczywiście nawet jako autor tego tekstu mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że faktycznie da się to mocno odczuć. Jest to bardzo miłe rzecz jasna i przynajmniej na mnie wpłynęło to kojąco – poczułem, że ktoś kto zna się na rzeczy naprawdę chce mi pomóc.

Zaznaczę, ponieważ jest to dla nas bardzo istotne, że artykuł ten jest artykułem sponsorowanym. Jak sami widzicie na extrapoznan.pl jest bardzo mało płatnych reklam, a to głównie z nich czerpiemy środki na rozwój serwisu i zaplecza technicznego naszej redakcji w Poznaniu. Wybraliśmy spośród wielu ofert właśnie tę, ponieważ jesteśmy pewni, że to co piszemy o tym miejscu to fakty i sama prawda. Dlatego też w ramach współpracy z kliniką Enel-Med dajemy Wam aż 10% rabatu na umówioną wizytę za pomocą kliknięcia w ten baner. My za każdy formularz wygenerowany przez was dostaniemy 25 złotych. Wiadomo nie są to kokosy, ale dzięki temu nadal będziemy mogli prowadzić kolejne wydania serwisu w formule „minimum reklamy – maximum treści”.  Dokładnie tutaj klikając w to okno poniżej zaoszczędzicie na wizycie u sprawdzonego stomatologa i przy okazji wesprzecie nasze działania całkowicie za free! 🙂 Z góry wszystkim dziękujemy!


Przejdźmy do rzeczy. Zaznaczmy, że klinika Enel-Med jako jedna z nielicznych i to na mapie całego kraju oferuje bezpłatne konsultacje prowadzone indywidualnie przez lekarzy specjalistów. Mamy okazję otrzymać cenne informacje na temat naszego stanu uzębienie od reki całkowicie za darmo. Zwróćmy uwagę, że taka praktyka w Polsce rzadko ma miejsce… Kolejnym aspektem godnym uwagi jest fakt, iż na wejściu otrzymujemy 50% rabatu na zdjęcia RTG wykonywane w Enel-Med (jest to oszczędność rzędu do 100 złotych).

Oprócz tego klinika zapewnia swoim pacjentom kompleksową obsługę w zakresie umawiania wizyt. Możliwości jest naprawdę sporo. Od FORMULARZA Z NASZEGO SERWISU, po bezpośredni kontakt telefoniczny i błyskawiczny termin naszej wizyty po pełną dokumentację medyczną dostępną dla nas online za pośrednictwem naszego panelu pacjenta w serwisie Enel-Med.

Ze swojej strony gorąco polecamy to miejsce jako godne zaufania, sprawdzone i profesjonalne. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy klikną w okno powyżej i w ciągu parunastu sekund wypełnią formularz. Ten do niczego Was nie obliguje, a na dodatek wesprze naszą działalność  „minimum reklamy – maximum treści”. Klinikę polecamy, a Wam już z góry teraz serdecznie i wiosennie dziękujemy 🙂

red. Adam Bysiek | a.bysiek@extrapoznan.pl  || PAR / Agencja Radiowa

Skomentuj!
Znajdziesz nas wszędzie!