Rodzinnie, z pasją i miłością do gotowania. Czyli „Legacy Wok & Grill” – najlepszy burger w Poznaniu!

Rzucając w eter hasło najlepszy burger w Poznaniu należy być ostrożnym dlatego, że konkurencja jest dość spora. Nie sztuka napisać o komercyjnej lokalizacji, gdzie cena burgera to około 50 złotych – sztuką jest odnaleźć w gąszczu tego typu miejsc te lokalne, tworzone z pasją i pełnym zaangażowaniem. 

Udało się! Z Waszą pomocą trafiliśmy na ulicę Ratajczaka 17. To własnie tutaj znajduje się nowo otwarty lokal „Legacy Wok & Grill” serwujący swoim gościom rzeczywiście wybitne i prawdziwe burgery oraz tak pożądany makaron Woka w wielu wariantach. Warto zaznaczyć, że właściciele tego wyjątkowego miejsca nie nastawiają się na przerysowane menu, z którego nie wiadomo co wybrać. Wszystko jest harmonijne  uporządkowane co znacznie ułatwia nam wybór ulubionej kanapki z wołowiną.

Burgera możemy zamówić w wielu wariantach od klasycznego idąc przez wersję w podwójnym serem, kończąc na porcji z podwójnym mięsem – o tym napiszemy w dalszych akapitach tego tekstu, bo jest o czym! Oprócz tego na uwagę zasługuje postawa właścicieli lokalu, którzy starają się porozmawiać z każdym gościem pytając o indywidualną konfigurację zamówionego burgera. Nie jest to często spotykana postawa, a tutaj nagle taka pozytywna niespodzianka.

JUŻ JUTRO POSŁUCHAJCIE AUDYCJI  PROSTO Z „Legacy Wok & Grill”

Sosy i mięso. Prawdziwy sztos! Powszechnie wiadomo, że głównymi składnikami znacząco wpływającymi na smak burgera są mięso i sos. Zacznijmy więc od mięsa. To przywożone jest do „Legacy Wok & Grill” codziennie przez jednego dostawcę. Następnie 100% wołowina poddawana jest ręcznej obróbce, tak aby nie było w niej ani jednej białej części mięsa i ani jednej żyłki.

Tak przygotowane mięso trafia na rozgrzany do czerwoności ruszt, gdzie pod czujnym okiem kucharza wypiekane jest perfekcyjnie zgodnie ze złożonym przez nas zamówieniem. Spory kawał dobrego mięsa trafia pomiędzy świeżo posiekane warzywa (paprykę, ogórek, sałatę, cebulę), a następnie polewane jest sosem, który również przygotowuje dziewczyna właściciela. Alternatyw w wyborze sosów jest naprawdę sporo. Najpopularniejszymi są między innymi: serowy – ten robiony jest codziennie na bazie prawdziwych serów, a jego konsystencja jest idealna w połączeniu z wołowiną zdjętą z ognia i paprykowy – który powstaje na bazie wiosennych papryk.

Dla częstych bywalców Międzynarodowych Targów Poznańskich mamy dobrą wiadomość, ponieważ ulica Ratajczaka 17, gdzie mieści się „Legacy Wok & Grill„, jest głównym traktem komunikacyjnym pomiędzy Targami, a centrum miasta. Stąd też gorące i wiosenne zaproszenie od nas i właścicieli „Legacy Wok & Grill” na najlepszego burgera w mieście  pyszny makaron Woka.

Jak zapewne sami zauważyliście „Legacy Wok & Grill” to nie tylko burgery z ogromną porcją mięsa wołowego ale także prawdziwy makaron Woka przygotowywany z samego rana tuż przed otwarciem restauracji. Ten dostępny jest w wielu wariantach smakowych. Od niedawna lokal otwiera się szeroko również dla vegan proponując nam multum opcji „vege lovers”.

Zgodnie z naszą tradycją ogłaszamy zwycięzców, których nagrodzimy wraz z PYRLAND Parkiem Linowym w Poznaniu za najciekawsze i najtrafniejsze e-maile opisujące działalność i smak w „Legacy Wok & Grill„, o którym przypominamy dowiedzieliśmy się dzięki Waszemu zaangażowaniu w poszukiwanie smacznych lokalizacji w Poznaniu.

„Tyle razy jeździmy z rodziną po starym i nie tylko. Ostatnio pojawiła się tam nowa burgerownia i dzieci zmusiły nas do wejścia. Nie żałujemy” P. Tadeusz z rodziną.

„Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wejścia do nowo otwartej knajpki. Rzadko kiedy decyduje się na wejście do nowych miejsc ale ta mnie zaskoczyła pozytywnie i obiecuję, że odwiedzę jeszcze nie raz” Kasia

„Na początku zdziwiliśmy się, że coś już powstało w tym miejscu, ale stwierdziliśmy, że sprawdzimy. Dziewczynom od razu spodobał się makaron woka a my postawiliśmy na mięsne burgery. Dziewczyny wsunęły makaron w mgnieniu oka a my byliśmy zaskoczeni jakością burgera. Nie rozpadał się podczas jedzenia, dodatki idealnie dobrane. Niebo w gębie” Dominik ze znajomymi

„Genialny rabat 20% dla studentów urzekł moje serce podczas pierwszej wizyty. Mieszkam nie daleko więc chciałam sprawdzić, czy będę miała ulubionego burgera pod nosem. Tak się stało klimat i obsługa na medal, nie mogłam tam nie siedzieć uśmiechnięta.” Monika

MONICE, DOMINIKOWI, KASI I P. TADEUSZOWI WYSYŁAMY JUŻ DZIŚ NAGRODY OD PARKU LINOWEGO PYRLAND W POSTACI VOUCHERÓW NA PEŁNE WSTĘPY NA WSZYSTKIE TRASY W PARKU NAD JEZIOREM MALTA W POZNANIU. WIOSENNIE I SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! 

Pamiętajcie również, że wszystkie smakołyki i dania z „Legacy Wok & Grill” możecie zamówić w opcji z dostawą wprost do Waszych drzwi. Wystarczy wejść do serwisu GŁODNY.pl lub KLIKNĄĆ TUTAJ i dokonać zamówienia online!

Mamy dla Was również video pokazujące pełny proces powstawania Waszych burgerów i makaronów w „Legacy Wok & Grill”

Z naszej strony serdecznie zapraszamy i polecamy „Legacy Wok & Grill” – klimatyczną miejscówkę na mapie poznania, tworzoną z pasją i miłością do gotowania. Smak, jakość o obsługę, podobnie jak goście „Legacy Wok & Grill”, oceniamy na wzorową i znakomitą! Jeżeli uważacie podobnie kliknijcie tutaj i polajkujcie „Legacy Wok & Grill” na Facebooku 🙂

red. Ewa Małachowska | e.malachowska@extrapoznan.pl

Skomentuj!
Znajdziesz nas wszędzie!