Poznajesz te osoby? To sklepowi złodzieje poszukiwanie przez policję!

Poznańska policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca przebywania oraz tożsamości osób podejrzewanych o dokonania licznych kradzieży na terenie miasta w wielu sklepach. 

Pierwszą sprawę prowadzą policjanci z poznańskiego Grunwaldu. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu ma związek z kradzieżą perfum o wartości 2 tysięcy złotych. Do kradzieży miało dojść 7 marca i 14 kwietnia na terenie centrum handlowego przy ulicy Bukowskiej. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać pod numerami telefonu 61 84 121 11/12 lub 997.

Druga sprawa dotyczy kradzieży telefonu komórkowego. Doszło do niej 17 maja na terenie centrum handlowego przy ulicy Drużbickiego. Z ustaleń policjantów wynika, że związek z kradzieżą ma kobieta, której wizerunek został utrwalony za pomocą kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają kobietę, powinny kontaktować się z policjantami z komisariatu Poznań Północ. Informacje można przekazywać osobiście w siedzibie komisariatu przy os. Jana III Sobieskiego 115 lub telefonicznie pod numerami 61 84 146 11 lub 997.

red. Poznańska Policja | PARnews

Skomentuj!
Znajdziesz nas wszędzie!