Pizzeria Raptorius – najszybsza pizza w Poznaniu.

Pewnie już nie raz mijaliście na ulicach Poznania, małe czarne auta z szyldem zielonego dinozaura na górze. To właśnie Pizzeria Raptorius – najlepsza pizza na dowóz w Poznaniu, o której robi się coraz bardziej głośno w całym Poznaniu z racji najszybszego czasu dostawy i jakości, o której to licznie do nas pisaliście polecając nam ciekawe i smaczne miejsca, które warto odwiedzić. 

Pizzeria Raptorius mieści się na os. Batorego 82/L9. Jest to typowy streetfoodowy lokal oferujący swoje bardzo rozbudowane menu w dowozie na terenie Poznania. Jest to z pewnością jedyne takie miejsce na mapie całego miasta, które na swoim profilu facebookowym w pełni profesjonalny sposób dosłownie żyje i dobrze się ma ze swoimi licznymi gośćmi. Podczas pisania tego artykułu (środa –  przyp. red.) odbyła się licytacja pizzy – o co chodzi sprawdźcie koniecznie sami klikając TUTAJ.

POSŁUCHAJ AUDYCJI JUŻ W CZWARTEK O 16:15!

Główne hasło Pizzerii Raptorius to „Zdrowo i smacznie” – my dodalibyśmy jeszcze „mega gościnnie i przyjemnie” – własnie w ten sposób swoją wizytę, na zaproszenie właściciela pizzerii, który zawsze jest na miejscu, relacjonował nasz dziennikarz:

„Jedno z nielicznych miejsc, w których sam właściciel czuwa nad stanem i jakością przygotowywanych zamówień. Przed nagraniami do programu, który opowiada o tym oryginalnym miejscu, zostałem zaproszony na pizzę. Klasa! Czas oczekiwania nie wyniósł nawet 20 minut. A smak, niebo w gębie. Pizza Jalapeno podana na idealnym cieście, tradycyjnie – jak polska pizza.”

Warto wspomnieć, że Raptprius w pełni skupia się na serwowaniu pizzy w dowozie. Tą sztukę opanowali do perfekcji, o czym z resztą samemu możecie przeczytać w dziale opinie gości klikając TUTAJ. Samemu również można zostawić ślad po sobie klikając piątą gwiazdkę! 🙂

I teraz najważniejsza informacja dla mieszkańców Rataj! Otóż Raptorius już w najbliższym czasie dokonuje ekspansji na na dzielnicę Rataje! Aktualnie szybki i sprawny dowóz zadowala w pełni mieszkańców Piątkowa, Naramowic, Suchego Lasu i Winograd, natomiast już od połowy drzwi lokalu na Ratajach zostaną otwarte!

Posłuchajcie już w środę audycji o ofercie Pizzerii Raptorius, a juz teraz nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców naszego konkursu, których nagrodzimy za najciekawsze wiadomości na temat Pizzerii Raptorius wysyłanych do naszej redakcji.

„Sami zobaczcie ile jest tego typu oferti i pizzerii w całym Poznaniu. Tu takie auto, tam inne i jeszcze jedno pod większością bloków. Fajnie jest napisać o firmie, z której usług korzystam systematycznie, ponieważ mi smakuje, jest w normalnej cenie i jeszcze w tempie błyskawicznym. Raptrius pizza to taki lokal z dinozaurem, jeśli już piszecie i opowiadacie właśnie o pizzach w dowozie nie idźcie w komercję, bo oni też nie idą. Jest serio smacznie. Głos na Raptorius!” – napisał do nas Kamil Trojak.

„Kampus UAM pozdrawia! hahah To najpopularniejsze placki wśród studentów. Kogo bym nie znała – to każdy zna Raptoriusa. Jeżdżą czarnymi samochodami po mieście i to jest bodajże jedyna pizzeria, która jest na czas. Jakieś tam inne z gwiazdą 😛 nawet się nie umywają! Fajnie, że można sobie czasem coś u nich jeszcze wygrać na facebooku. Raz była nawet pizza z truskawkami 😛 Słodka ale lepsza od tej ze sklepów z nutellą o stokroć. Sztos i głosuję na Raptorisa” – dała nam znać Agnieszka

Was serdecznie i gorąco odsyłamy do strony Pizzerii Raptorius, za pośrednictwem której możecie codziennie zamawiać swoje ulubione i najsmaczniejsze pizze w całym Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy własnie pod ten adres oraz raz jeszcze na Rataje, skąd znów za klika tygodni na ulice Poznania wyjadą „czarne samochody z dinozaurem”, o których licznie do nas pisaliście.

red. Agnieszka Jastrzębowska | PAR

 

Skomentuj!
Znajdziesz nas wszędzie!