O nas

Od lat zajmujemy się produkcją spotów reklamowych dla rozmaitych firm oraz spółek. Nasze spoty, które codziennie słyszą Państwo w radio i w Internecie, każdego dnia wypracowują nowych klientów naszym zleceniodawcom.  Naszym wspólnym celem jest sukces makro i mikro przedsiębiorstw. Wyrównanie szans małych i dużych.

 

 

Jako jedyni w Polsce wychodzimy z założenia, że należy dać szansę wszystkim zaistnieć w wielkim świecie mediów. stąd niejednokrotnie to my dofinansowujemy rozmaite projekty i przedsięwzięcia medialne minimalizując wkład naszych zleceniodawców do minimum. – red. naczelny PAR

 

Posiadamy bogaty bank głosów, znanych milionom, lektorów i lektorek. Dzięki temu podejmujemy się każdego wyzwania, a efekty prowadzonych przez nas kampanii nie tylko są zauważalne ale i odczuwalne.

Margaret, Jakub Porada, Muniek Staszczyk, Hanna Śleszyńska i wielu innych znanych i szanowanych ludzi współpracowało i współpracuje nadal z Polską Agencja Radiową. Razem kreujemy nagrania, które chwile późnej trafiają na anteny ogólnopolskie oraz do rozmaitych serwisów internetowych.

Sprawdź co razem możemy zrobić dla rozwoju Twojego biznesu!

WSPÓŁPRACUJEMY ZA NAJLEPSZYMI NA WIELU PŁASZCZYZNACH

 

 

 

 

 

 

Skomentuj!