August II Dziabnięty – będzie się działo!

Lato za pasem, a nad pasem wielu z Was planuje kolejną dziarę. – pisaliście do nas. Ciężko, więc było nie zająć się na poważnie tematyką tatuowania w Poznaniu. Wpisując w wyszukiwarkę hasło tatuaż Poznań naszym oczom ukazuje się obszerna lista miejsc, które oferują nam kompleksową usługę tatuowania. Jednak jak w gąszczu dzisiątek lokalizacji wybrać tę najbezpieczniejszą i najlepszą? Bardzo prosto wystarczy po piątkowym wypadzie na miasto zajrzeć nad znany już w całym mieście lokal MIŚ, nad którym to co piątek za sterami na tak zwanym “okienku” ujrzeć możecie Jexona za sterami najlepszego beeforu w mieście.

 

Od całkiem niedawna, bo od niespełna 2 miesięcy nasze oczy i uszy przyciąga coraz to szybciej rozwijająca się działalność pod intrygującą nazwą August II Dziabnięty. Miejscówka stworzona z pasją przez pasjonatów z doświadczeniem w branży, co w dobie amatorszczyzny jest bardzo istotnym elementem, na który każdy z nas zwraca z pewnością uwagę. O co chodzi z nazwą? Zacznijmy od lokalizacji, bo to ta wykreowała przykuwającą uwagę nazwę jedynego studia w ścisłym centrum miasta – na płycie rynku głównego.

POSŁUCHAJ JUŻ TERAZ AUDYCJI – CO JUŻ JUTRO CZEKA WAS NAD MALTĄ!

Nazwa pochodzi od króla Augusta II, który to według przekazów i oficjalnych kronik zamieszkiwał niegdyś lokal, w którym dziś mieści się studio prowadzone w nowoczesny sposób przez Piotra Wujewskiego. Ten oprócz tego, iż mieszkał właśnie tutaj również nie stronił od szeroko pojętego – ówczesnego – imprezowania. Ale po więcej historii tego wyjątkowego miejsca odsyłamy Was do źródła: AUGUST II DZIABNIĘTY

 

Już 16 czerwca królewska załoga mistrzów cienkiej kreski zaprasza Was gorąco nad Jezioro Maltańskie, gdzie odbędzie się event, podczas którego zobaczyć będziecie mogli pełną paletę prac już zrealizowanych autorstwa Piotra Z., Jaxona i Oli.

Nad jeziorem Maltańskim spotkacie również stałych bywalców studia króla Augusta.  

 

  • “Ten event to szansa na zapoznanie się z innymi wspaniałymi ludźmi, których pasją jest sztuka tatuowania i rysunku. Bajkowa sceneria, imprezowo – zapoznawcza atmosfera i wspaniali ludzie, którzy zaufali nam od samego początku. Ciężko powiedzieć coś więcej w obliczu wyzwania, które oficjalnie rzucamy konkurencji”” – mówi w rozmowie z nami P. Wujewski na  dzień przed oficjalnym event.

 

Zainspirowani Waszymi zdjęciami i wiadomościami z dumą ogłaszamy początek 6-odcinkowego cyklu, w którym pokażemy Wam i opowiemy Wam w najmniejszych szczegółach o jedynej takiej miejscówce na mapie stolicy Wielkopolski. Już 1 lipca w programie emitowanym na łamach extrapoznan.pl zobaczycie studio od wewnątrz, a już 16 czerwca zapraszamy Was serdecznie i gorąco wraz z załogą Króla Augusta nad taflę jeziora Malta. Będzie się działo!

 

red. A. Jastrzębowska | PAR | EastNEWS

Skomentuj!
Znajdziesz nas wszędzie!