1306. Siódme niebo tyle, że na Ziemii

SPA 1306 to kilkanaście gabinetów zajmujących w sumie ponad 750 metrów kwadratowych. Oferowane są w nich masaże, kąpiele, zabiegi na ciało oraz twarz, ceremonie i rytuały nadające szczególne znaczenie maksymie SPA – sanitas per aquam, czyli „zdrowie przez wodę”. 

W ofercie SPA 1306 znajdują się m.in. rytuał hammam oraz rasoul, masaże ajurwedyjskie, hydromasaże, kąpiele galwaniczne, kosmetyczne, relaksacyjne oraz solankowe a także zabiegi odnowy biologicznej. 

Tajemnicza liczba w nazwie SPA wzięła się stąd, że z głębokości 1306 metrów pod powierzchnią ziemi wydobywana jest solanka geotermalna, wykorzystywana m.in. do oferowanych tu zabiegów.

Poznańskie SPA 1306 wyróżnia się nie tylko wielością i różnorodnością zabiegów czy urządzeń i kosmetyków, ale także aranżacją wnętrza – ciepłe kolory wnętrz, wyszukane na marokańskim targu lustra i lampy, elementy zdobnicze i ceramika.

Ze SPA można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 21.00, a w soboty, niedziele i święta w godz. 11.00 – 23.00.

red. naszemiasto.pl (Polska Presse)

Skomentuj!
Znajdziesz nas wszędzie!

2 931 thoughts on “1306. Siódme niebo tyle, że na Ziemii